Kaltrina vishet si ‘kullerkë’, flokët e saj gjigante e zbukurojnë edhe me shumë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina vishet si ‘kullerkë’, flokët e saj gjigante e zbukurojnë edhe me shumë

17:54 | 11 Shkurt 2019

Kaltrina Selimi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të showbizit shqiptar.

Ajo përveç që njihet për zërin e saj, po ashtu ka një stil shumë të veçantë.

Kaltrina është e martuar qe disa vite dhe ka një vajzë.

Krahas muzikës, Kaltrina është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo sot ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur si ‘kullerkë’.

Me flokë të lëshuara dhe me veshje me stil, Kaltrina shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

Komento: