Kaltrina vjen me set fotografik para lindjes, bie në sy veshja e saj si flutur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina vjen me set fotografik para lindjes, bie në sy veshja e saj si flutur

18:51 | 08 Shkurt 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja nga Vushtrria, e që për publikun u bë tejet e njohur që në paraqitjen e saj të parë.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në këtë kohë.

E pak ditë para lindjes, ajo ka realizuar një set fotografik ku veshja e saj si ‘flutur’ merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: