Kaltrinën e ka lodhur shumë shtatzënia, në këtë gjendje ka përfunduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kaltrinën e ka lodhur shumë shtatzënia, në këtë gjendje ka përfunduar

18:17 | 11 Shkurt 2019

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto, ku shihet e shtrirë dhe nuk po duket aq mirë.

Duket se ditët e fundit të shtatzënisë, e kanë lodhur paksa Kaltrinën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!