Kaq ditë pas lindjes, Loredana po ‘shpërthen’ nga kilogramët, ja gjendja e saj

00:00 | 21 Janar 2019

Loredana Zefi është gruaja e reperit të njohur, Mozzik.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, imazhet e së cilës komentohen vazhdimisht.

E në foton e fundit, duket se pas lindjes, ende nuk ka arritur ta marrë peshën e duhur./ORAinfo/

Komento: