Kaq ditë pas lindjes së djalit, në këtë gjendje ka përfunduar Elita – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq ditë pas lindjes së djalit, në këtë gjendje ka përfunduar Elita

16:35 | 24 Shkurt 2019

Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të parë.

Zëri është emri më të cilin ata e kanë pagëzuar djalin, shkruan ORAinfo.

Elita duket se e ka marrë vetën mjaftë shpejtë.

Të paktën kështu duket në një foto të përbashkët me Gjikon dhe djalit.

Padyshim se duket paksa e plotë, por kjo është normale pas ҫdo lindje./ORAinfo/

Komento: