Kaq e re duket nëna e Zhades, ja sa e bukur duket

23:20 | 18 Janar 2019

Ishte seriali më i dashur për audiencën në mbarë botë, bëhet fjalë për telenovelën Kloni që theu shumë rekorde.

E njihni Zhaden, por nuk ia keni parë nënën e saj, ja ku e ka marrë bukurinë.

Giovanna Antonelli është aktorja botërisht e njohur dhe shumë e përmendur edhe në vendin tonë, që nga projekti i cili mori zemrat e shumë shikuesve pavarësisht që ka vite që është shfaqur në ekran, shkruan Kosovarja.

Aktorja e serialit Kloni ka qenë protagoniste në shumë projekte të cilat u kthyen në më të ndjekurat e madje fituan edhe çmime.

Zhadja tek ne është shumë e komentuar dhe përmes rrjeteve sociale ndiqet në çdo hap.

Ajo komentohet për bukurinë magjepse me të cilën bëri për vete shumë adhurues që jka sot, e që atë bukuri tashmë shihet se ku e ka trashëguar.

Në vazhdim, Kosovarja ua sjellë imazhin e nënës së sja, me të cilën ajo ka ngjashmëri marramendëse, Suelly Antoneli, e për këtë e vërteton imazhi në vazhdim.

Komento: