Kaq e zonja është Fjolla, do të befasoheni çka ka përgatitur sot për Albanin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq e zonja është Fjolla, do të befasoheni çka ka përgatitur sot për Albanin

12:17 | 16 Shkurt 2019

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, përcjell ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sotka postuar një foto ku shihet se që në mëngjes ka përgatitur ëmbëlsira për familjen e saj./ORAinfo/

Komento: