Kaq kohë pas lindjes së vajzës, në këtë gjendja ka përfunduar Xhensila – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kaq kohë pas lindjes së vajzës, në këtë gjendja ka përfunduar Xhensila

20:17 | 14 Mars 2019

Xhensila është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, bukuroshja vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet nga palestra dhe po duket shumë në formë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!