Kaq para kërkon Bayern për lirimin e Lewandowskit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq para kërkon Bayern për lirimin e Lewandowskit

12:14 | 20 Qershor 2022

Bayern Munich, shpreson për një tarifë transferimi prej 50 milionë eurosh për Robert Lewandowski, raporton Sport.

Barcelona është në bisedime për të nënshkruar me sulmuesin polak, por oferta e tyre e fundit u refuzua nga gjigantët gjermanë, përcjell ORAinfo.

Bayern është i hapur për të dëgjuar propozimin e tyre të ardhshëm, megjithatë, dhe Barca pritet të bëjë një ofertë prej 40 milion € (34 milion £ / 42 milion dollarë) përpara dhe më shumë në dispozicion në bonuse./ORAinfo/

Komento: