Kaq romantik është Ramushi, do të befasoheni çfarë dhurate i ka bërë sot Anitës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq romantik është Ramushi, do të befasoheni çfarë dhurate i ka bërë sot Anitës

21:55 | 13 Shkurt 2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe gruaja e tij Anita janë një ndër çiftet më të komentuara shqiptare dhe krejt kjo për shkak të paraqitjes së tyre.

Çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm që përfolet shumë në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Nga të dy, Anita është ajo më aktivja në rrjete sociale e në veçanti në Instagram.

E sot, ajo ka postuar disa foto ku shihet se Ramushi I ka bërë surprizë një tufë me lule në prag të ditës së të dashuruarve./ORAinfo/

Komento: