Kaq shumë e do Afrona Tarën, ja çfarë kanë bërë ato dhe Blero sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq shumë e do Afrona Tarën, ja çfarë kanë bërë ato dhe Blero sot

16:47 | 10 Shkurt 2019

Blero dhe Afrona po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura dhe më të pëlqyera nga publiku.

Ata janë lidhur pesë vite më parë dhe që nga atëherë janë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjetet e tyre sociale e sidomos në Instagram.

E sot, Afrona ka postuar disa foto ku shihet sa ka dalë me Bleron dhe Tarën, e në një fotografi të Tarës ajo I ka vënë një zemër si mbishkrim, për të na treguar sa shumë e do atë./ORAinfo/

Komento: