Kaq shumë e do gjyshja Roanin, Majk ua publikon foton më të ëmbël

19:37 | 16 Janar 2019

Majk është reperi nga Prishtina, dhe një ndër më të pëlqyerit për momentin nga publiku.

Ai përveç që njihet si këngëtar shumë I suksesshëm, edhe jeta e tij private është jo pak e përfolur në media e në public, përcjell ORAinfo.

E ajo që është komentuar më shumë së fundmi është raporti I tij me ish të dashurën Majlindën, me të cilën ka edhe një djalë.

Edhe pse tha se Majlinda nuk po e lë ta shoh djalin, tani Majk duket se po kalon shumë kohë me djalin e tij e këtë e dëshmon me foto të ndryshme.

E sot, ai ka publikuar një foto të nënës së tij dhe Roanit, ata duket se e duan shumë njëri tjetrin e Majk ua poston foton më të bukur./ORAinfo/

Komento: