Kaq shumë e ka zbukuruar shtatzënia Almeda Abazin

18:17 | 08 Janar 2019

Almeda Abazi tani po i shijon muajt e fundit të shtatzënisë, edhe pse ka ndryshuar shumë në pamje.

Ajo dhe aktori i njohur Tolgahan Saisman, janë martuar para pak vitesh dhe ata tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Almeda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

Ajo sonte ka publikuar një foto ku shfaqet tepër joshëse. E rregulluar me shumë fines, Almeda po shkëlqen. /ORAinfo/

Komento: