Kaq shumë është rritur vajza e Adelina Thaçit, është një kopje e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq shumë është rritur vajza e Adelina Thaçit, është një kopje e saj

23:20 | 26 Janar 2019

Adelina Thaçi është këngëtarja shqiptare që për një kohë ka qenë shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo tani është më pak aktive me këngë e me projekte edhe pse nuk ka hjekur dorë nga muzika, përcjell ORAinfo.

Adelina është më e përkushtuar në familjen e saj, përkatësisht në burrin dhe vajzat.

Krahas kësaj Adelina është edhe aktive në rrjete sociale, e në një foto që e ka postuar të vajzës së saj shohim që ajo është rritur shumë dhe është një kopje e saj./ORAinfo/

Komento: