Kaq shumë ka ndryshuar Egzona pas lindjes, nuk do t’iu besoni syve si po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq shumë ka ndryshuar Egzona pas lindjes, nuk do t’iu besoni syve si po duket

15:16 | 31 Janar 2019

Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura nga publiku dhe mediat rozë në Kosovë.

Ajo u bë e njohur që nga lidhja me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin,dhe më vonë edhe pas martesës madhështore të tyre, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë prindër të tre fëmijëve e para pak javësh Egzona lindi binjakë.

Egzona herë pas here publikon foto për të na treguar sa shumë ka humbur peshë.

E sot, ajo ka publikuar një foto nga vendi I punës e që po duket më bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Komento: