Kaq shumë po e do vajza e madhe e Egzonës motrën, shikoni çka i bën asaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kaq shumë po e do vajza e madhe e Egzonës motrën, shikoni çka i bën asaj

19:52 | 15 Mars 2019

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura në publik.

Ata tani janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve Egzona lindi binjakë, e kjo gjë duket se e ka gëzuar shumë vajzën e madhe të tyre, Amelian.

Sot, Egzona ka postuar një foto ku shihet Amelia duke e përqafuar motrën e saj të vogël./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!