Kaq shumë po e zbukuron shtatzënia Elitën, po ‘shkëlqen’ e tëra

13:26 | 12 Janar 2019

Elita Rudi është tani në muajt e saj të fundit si shtatzënë, dhe që duket se po i shijon shumë.

Ajo dhe reperi I njohur Gjiko u martuan para pak muajsh dhe dasma e tyre madhështore bëri shumë bujë në media e në publik, përcjell ORAinfo.

E më vonë edhe u kuptua se Elita është shtatzënë dhe çifti tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë.

Gjatë kësaj kohe Elita po ndryshon aq shumë, dhe po zbukurohet edhe më shumë, e këtë e kemi parë në foto që I poston.

Sidomos në foton e fundit kur ajo shfaqet me pak grim, Elita ‘shkëlqen’ e tëra./ORAinfo/

Komento: