Kaq të bukura janë nuset e vëllezërve Xhaka, ja si kujdesen ato për vjehrrën

21:59 | 20 Janar 2019

Leonita Lekaj dhe Arbonora u bënë emra të njohura që kur na treguan se janë bërë kunata dhe hynë në familjen Xhaka.

Leonita është e dashura e futbollistit Granit Xhaka, derisa biondja është femra e Taulantit , transmeton ORAinfo.

Duket se të dy kunatat ia kalojnë mirë së bashku, por edhe me vjehrrën e tyre.

Një foto të publikuar nga Leonita, shihen të tria së bashku, por që vëmendje më të madhe merr veshja e tyre./ORAinfo/

Komento: