Kaq të bukura janë nuset e vëllezërve Xhaka, por cila e do më shumë vjehrrën ? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq të bukura janë nuset e vëllezërve Xhaka, por cila e do më shumë vjehrrën ?

21:31 | 04 Janar 2019

Leonita Lekaj dhe Arbonora u bënë emra të njohura që kur na treguan se janë bërë kunata dhe hynë në familjen Xhaka.

Leonita është e dashura e futbollistit Granit Xhaka, derisa biondja është femra e Taulantit , transmeton ORAinfo.

Duket se të dy kunatat ia kalojnë mirë së bashku, por edhe me vjehrrën e tyre.

Një foto të publikuar nga Leonita, shihen të tria së bashku, por që vëmendje më zëmadhe merr veshja e tyre./ORAinfo/

Komento: