Kaq tërheqëse është kunata e Egzonës, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje

18:22 | 07 Mars 2019

Egzona Muqiqi është një ndër më të përfolurat në publikun shqiptar dhe mediat rozë.

Ajo u bë e njohur si gruaja e këngëtarit, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Pothuajse e gjithë familja e burrit të saj janë shumë të përfolur në publik e sidomos motra e Albatritit, Albiona.

Në fotot që i poston, Biona ‘sfidon’ të gjitha me pamjen./ORAinfo/

Komento: