Kasandra pranon sfidën, kështu dukej para 10 vitesh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kasandra pranon sfidën, kështu dukej para 10 vitesh

17:05 | 16 Janar 2019

Edhe Kasanrda ka pranuar sfidën për të publikuar foto sot dhe para 10 vitesh.

Coraima Torres, apo siç njihet në vendin tonë me emrin e serialit “Kasandra”, sot ka bërë lëvizjen më interesante në internet.

Edhe pse kanë kaluar shumë vite që nga përfundimi i serialit në fjalë, Kasandra duket se nuk ka ndryshuar fare në pamjen e saj.

Ajo sot iu ka bashkëngjitur trendit që po qarkullon nëpër internet, ku shumica e artistëve po ndajnë foto para 10 vitesh dhe të tashme se si duken.

Edhe Coraima, aktorja e njohur si Kasandra e bëri të njëjtën gjë.

Dhe ja kështu dukej ajo para 10 vitesh dhe sot:

Komento: