Kemaili do t’i ‘çmend’ femrat me imazhin e ri

13:17 | 25 Shkurt 2019

Aktori turk, Burak Ozcivit u bë i famshëm te ne me rolin e tij të Kemalit në serialin ‘Kara Sevda’.

Një mashkull zeshkan me një bukuri të rrallë, mori vëmendje të madhe dhe fitoi shumë fansa për një kohë të shkurtë, përcjell ORAinfo.

Aktori vitin që lamë pas u martua me aktoren bukuroshe, Fahriye Evcen.

Madje, të dy kanë pasur rastin që të luajnë në një film.

E në postimin e fundit ,Kemaili vjen me një imazh më ndryshe duke dalë kështu në borë e cila dje mbuloi Turqinë.

Aktori duket mjaft bukur dhe gjithë vëmendjen merr buzëqeshja e tij. /ORAinfo/

Komento: