‘Kemali’ në pritje për t’u bërë baba, poston këtë foto

16:31 | 11 Janar 2019

Burak Ozcivit është aktori shumë I njohur dhe I sukseshëm turk qëme rolet dhe pamjen e tij arriti të bëhet I njohur në publikun kombëttar dhe atë ndërkombëtar.

Në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin turk ‘Karasevda’ serial ky tejet i pëlqyer jo vetëm në Kosovë por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Buraku para pak vitesh është martuar me aktoren e njohur turke Fahriye Evcen, dhe tani mediat turke flasin se ata janë në pritje për tu bërë prindër.

E tani, ‘Kemali’ është shumë aktiv në rrjete sociale, me postime nga më të ndryshmet, e së fundi ai ka publikuar një foto ku duket se ka ndryshuar shumë pas përfundimit të serialit./ORAinfo/

Komento: