Këngëtarja e njohur kosovare përfundon në spital – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Këngëtarja e njohur kosovare përfundon në spital

19:11 | 27 Janar 2019

Kjo fundjavë ka qenë e sikletshme dhe aspak e gëzueshme për këngëtaren nga Kosova. Fjolla Morina tregoi se pësoi një dëmtim në këmbën e saj të djathtë.

Përmes disa postimeve në Insta Story ditën e djeshme, ajo tregoi se ndodhej në Spitalin e Kosovës për të mjekuar dëmtimin e saj.

Në postim shihet momenti kur këmba e këngëtares lidhet me fashë, ndërsa Fjolla dëgjohet të thotë “Shpëtova”.

Ajo nuk ka dhënë informacione më të detajuar, se cili ishte shkaku i lëndimit të këngëtares, por duket se nuk është serioze.

Ndoshta kjo do t’i kushtojë Fjollës që për pak kohë të heqë dorë nga takat dhe të veshë vetëm të sheshta.

Komento: