Këngëtarja që ‘ndezi’ kanagjegjin e Gëzimes, zbulon pamje që nuk i pamë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Këngëtarja që ‘ndezi’ kanagjegjin e Gëzimes, zbulon pamje që nuk i pamë

14:34 | 07 Prill 2019

Gëzime Krasniqi është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares dje u martuan dhe sot do ta bëjnë dasmën e madhe, përcjell ORAinfo.

Para se ta merrnin krushqit, Gëzimja bëri edhe kanagjegj e këngëtare mori Saranda Krasniqin.

E këngëtarja solli pamje që nuk i kemi parë më herët./ORAinfo/

Komento: