Kështu luan djali i Adelinës në shtëpinë super luksoze – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kështu luan djali i Adelinës në shtëpinë super luksoze

18:46 | 12 Shkurt 2019

Adelina është këngëtarja shqiptare nga Shkupi që bëri bujë në publik që në daljen e saj të parë.

Jeta e saj përherë ka sjellë lajme që janë diskutuar për muaj të tërë në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

E këto vitet e fundit ajo u përfol shumë sidomos pas lidhjes me burrin maqedonas, e me të cilin tani ka një djalë.

Adelina tani është e përkushtuar vetëm në rritjen e djalin, dhe nuk heziton asnjëherë të na tregojë se sa shumë kohë kalon me të.

E këto ditë ajo ka postuar disa foto ku shihet se si luan djali i saj në shtëpinë super-luksoze./ORAinfo/

Komento: