Këtë foto të Sinanit me nënën e gruan s’e keni parë më herët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Këtë foto të Sinanit me nënën e gruan s’e keni parë më herët

22:12 | 08 Janar 2019

Këngëtari Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara në publik e në media.

Ata janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasëm shumë madhështore e që u cilësua si një ndër më të përfolurat e ati viti, përcjell ORAinfo.

Andrra dhe Sinani tani nga martesa e tyre kanë një djalë, Ansin.

Që të dy janë shumë aktivë në profilet e tyre në rrjete sociale.

E këto ditë ka qarkulluar një fotografi e pa parë më herët ku shihet Sinani së bashku me nënën dhe gruan./ORAinfo/

Komento: