Këtë nuk e keni ditur, Lulja është më e gjatë se Meda, kjo foto do t’iu befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Këtë nuk e keni ditur, Lulja është më e gjatë se Meda, kjo foto do t’iu befasojë

18:36 | 16 Janar 2019

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet, të cilat po i kalon me burrin e saj.

Por, ajo që bie në sy është se Lulja është më e gjatë sesa Meda, të paktën kështu duket në këtë foto./ORAinfo/

Komento: