Kjo është motra dhe mbesa e Arian Dacit, i cili humbi jetën dje në Brezovicë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo është motra dhe mbesa e Arian Dacit, i cili humbi jetën dje në Brezovicë

11:53 | 27 Janar 2019

Ilir Prapashtica është ndër aktorët më të dashur për publikun.

Ndryshe ai është dhëndër i familjes Daci, pra është i martuar me vajzën e Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

E padyshim se ai po i qëndron pranë familjes së gruas në këto momente të vështira, pasi humbi jetën djali i tyre, Ariani.

Iliri shihet pranë familjes, edhe në homazhet që po bëhen pranë trupit të pajetë të Arianit.

Pranë tij është edhe gruaja e tij, Edi.

Ata të dy kanë edhe një vajzë, pra mbesa e të ndjerit, Arian Dacit./ORAinfo/

Komento: