Kohë me parë e ndanin shtratin bashkë, sot Seldi e ‘godet’ rëndë Mimozën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kohë me parë e ndanin shtratin bashkë, sot Seldi e ‘godet’ rëndë Mimozën

08:38 | 01 Shkurt 2019

Ishin ndër çiftet me të dashura për publikun shqiptar.

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu disa kohë më parë ishin një nga çiftet më të komentuara të shoëbiz-it shqiptarë, por gjithçka ndryshoi pas ndarjes së tyre.

Së fundimi Mimoza ka postuar një foto, ku shfaqet me Irkenc Hykën dhe ka treguar se kanë gati një projekt të ri.

Pas këtij postimi ish i fejuari i këngëtares Seldi ka bërë një postim ironiues dhe të gjithë medojmë se e ka pasur për të.

Seldi ka publikuar një foto në Instastory e tij dhe krahas saj ka shkruar:

Fiona dhe Shreku coming soon”!

Më pas ai e ka fshirë këtë postim dhe natyrshëm të gjithëve na lind pyetja se mos ndoshta Mimoza i ka shkruar dhe i ka kërkuar ta fshi vallë? Kjo ngelet për t’u parë nëse mes ish-partenrëve do të ketë më kunja.

Komento: