Konfirmohet lidhja e Besimit, dalin pamjet duke i blerë unazë të dashurës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Konfirmohet lidhja e Besimit, dalin pamjet duke i blerë unazë të dashurës

13:07 | 07 Janar 2019

Sot u publikuan disa pamje në të cilat pretendohej se ishte Besim Dina me të dashurën.

Në pamje të parë edhe e tillë dukej, shkruan ORAinfo.

E pas asaj u publikua edhe një foto ku shihej tek “Swarovski”.

Duket se Besimi po bën një dhuratë të ҫmuar të dashurës së tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!