Korabi publikoi foton më të bukur me gruan, por ky detaj merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Korabi publikoi foton më të bukur me gruan, por ky detaj merr gjithë vëmendjen

16:53 | 18 Janar 2019

Korab Shaqiri është një ndër këngëtarët më të dashur dhe më të pëlqyer për publikun.

Edhe pse u bë e njohur për publikun si djali i këngëtarit Ilir Shaqiri, ai famën e madhe e arriti duke u bërë këngëtar shumë i suksesshëm, përcjell ORAinfo.

Korabi u përfol shumë në publik sidomos për një ndarje të mundshme nga gruaja e tij Lulkaqela.

Mirëpo, sot ai publikoi foton më të bukur me të por ajo çka bie në sy është pamja e gruas së tij./ORAinfo/

Komento: