Krejt ndryshe nga seriali, ‘Pajtesa’ do t’iu befasojë me pamjen sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Krejt ndryshe nga seriali, ‘Pajtesa’ do t’iu befasojë me pamjen sot

18:23 | 15 Mars 2019

Fiona Gllavica po vazhdon të jetë një ndër aktoret më të pëlqyera kosobare.

U bë e njohur në publik që kur u bë pjesë e serialit, ‘Çka ka shpia’ me rolin e ‘Pajtesës’, përcjell ORAinfo.

Tani, ajo është një prej aktoreve më të pëlqyera në këtë serial.

Ajo është tejet aktive në rrjete social, dhe sot ka publikuar në Instagram një foto ku duket shumë ndryshe nga seriali./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!