Kujt po i thotë Seldi ‘pse u ndamë’? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kujt po i thotë Seldi ‘pse u ndamë’?

19:01 | 30 Janar 2019

Seldi Qalliu është kënëgatri nga Shqipëria dhe që për publikun u bë I njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ai që nga fillimi u bë tejet I përfolur shumë në publik, e sidomos pas fejesës e më vonë edhe pas ndarjes me këngëtaren e njohur, Mimoza Shkodra, përcjell ORAinfo.

Seldi është tejet aktiv në rrjete sociale dhe vazhdimisht publikon foto të ndryshme.

E sot, ai ka publikuar një foto ku shihet që e ka shpërndarë një këngë me titullin ‘pse u ndamë’, e që ngjallë dyshime nëse e ka pasur fjalën për Mimozën./ORAinfo/

Komento: