Kunata e bëri ‘kukull’ Leartën sonte, por vëmendjen merr diçka tjetër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kunata e bëri ‘kukull’ Leartën sonte, por vëmendjen merr diçka tjetër

21:08 | 15 Mars 2019

Learta Jakupi sonte duket se ka shkuar në një festë me familjene saj.

E fotot pasi është rregulluar i ka publikuar që kur ka dalë nga salloni i kunatës, përcjell ORAinfo.

Njomza e ka rregulluar kaq bukur atë, dhe Learta po shkëlqen me këtë pamje.

Mirëpo, ajo që po merr gjithë vëmendjen është fustani i saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!