Kunata e Edona Llalloshit ia ‘kalon’ të gjitha nuseve të estradës, shikoni si është zbukuruar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kunata e Edona Llalloshit ia ‘kalon’ të gjitha nuseve të estradës, shikoni si është zbukuruar

18:17 | 14 Mars 2019

Milot Llalloshi është një prej muzikantëve më të njohur të industrisë muzikore shqiptare.

Ndonëse nuk është aktiv me këngë të reja, ai është shumë i angazhuar në mbrëmje e koncertë, përcjell ORAinfo.

Ai është shumë i përkushtuar edhe në familjen e tij, ku është i martuar dhe ka dy fëmijë.

E nusja e tij, Erxhina me fotot që i poston duket të jetë një ndër nuset më të bukura të estradës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!