Kunata e Egzones një super-femër, shikoni si është veshur sonte për të dal

23:29 | 25 Shkurt 2019

Kunata e Egzonës një super-femër, shikoni si është veshur sonte për të dal.

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Edhe kunata e saj, motra e Albatritit është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur shumë bukur./ORAinfo/

Komento: