Kunata e Leartës e uron Njomzën për ditëlindje, pamja e tyre merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kunata e Leartës e uron Njomzën për ditëlindje, pamja e tyre merr vëmendjen

12:57 | 12 Shkurt 2019

Njomza është vajza e këngëtares shumë të njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo është frizere shumë e njohur dhe e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Njomza sot ka ditëlindjen, e për këtë mori urime të shumta.

Një ndër urimet është edhe ai i Necës, e cila e ka uruar me një foto shumë të bukur.

“Shumë urime ditëlindja”- ka shkruar Neca në postimin e saj./ORAinfo/

Komento: