Kunata e Leartes uron Egzonën për binjakët, ja çfarë dhurate i dërgon në spital – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kunata e Leartes uron Egzonën për binjakët, ja çfarë dhurate i dërgon në spital

20:18 | 16 Janar 2019

Neca Tërnava është kunata e Learta Jakupit dhe njëkohësisht edhe shoqja e Egzona Muqiqit.

Ajo dhe Egzona menaxhojnë së bashku dyqanin e veshjeve elegante për femra ‘Goddes Exclusive’, përcjell ORAinfo.

Pasi Egzona sot lindi binjakët, Neca bëri menjëherë një postim në Instastory me të cilën ajo uronte atë dhe Albatritin, e më vonë ajo edhe shkoi për vizitë te Egzona.

E me këtë rast ajo edhe ia ka blerë dhuratë një arush lodër, shoqes së saj./ORAinfo/

Komento: