Kunata e rregulloi Leartën, por ku është nisur ajo me pamje si nuse – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kunata e rregulloi Leartën, por ku është nisur ajo me pamje si nuse

18:07 | 15 Mars 2019

Learta Jakupi është tani një ndër personazhet më të përfolura në publik e në media.

Ajo fillimisht u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe tani famën më të madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Learta është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se kunata e ka rregulluar si nuse, dhe kështu ajo po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!