Kunata ia ndryshon look-un Leartës, po kaq bukur po duket ajo me stil të ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kunata ia ndryshon look-un Leartës, po kaq bukur po duket ajo me stil të ri

13:55 | 24 Shkurt 2019

Learta Jakupi është emri i nuses së djalit të këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Tani ata janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Matin.

Edhe pse është e përkushtuar në profesion dhe në familje, Learta është tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe që po duket shumë bukur me këtë ndryshim./ORAinfo/

Komento: