Kur do të martohet Gresa Behluli, kjo është përgjigja e papritur e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kur do të martohet Gresa Behluli, kjo është përgjigja e papritur e saj

10:10 | 03 Shkurt 2019

Gresa Behluli së pari është njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza.

Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo.

Pos këngëve të suksesshme ajo njihet edhe si femër shumë elegante.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Një nga ndjekësit e saj, e ka pyetur se kur do të martohet, ndërsa ajo është përgjigjur vetëm me një ’emoji’, duke e lënë kështu enigmë./ORAinfo/

Komento: