Kur nënën e Gjikos e merr malli për të, shikoni çka bën

14:14 | 17 Janar 2019

Gjiko është reperi shumë I njohur nga Peja, e që për një kohë shumë të shkurtër u bë shumë i njohur për publikun.

Ai tani është tejet I përfolur në media sidomos pas lidhjes së tij me Elita Rudin, dhe më vonë edhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.

Tani ata dy janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Gjiko ka një nënë që është tejet aktive në rrjete sociale, e sot ajo ka postuar një foto të tij e që duket se e ka marrë malli për djalin e saj që nuk është në shtëpi./ORAinfo/

Komento: