Kur Sasa ishte zeshkane, do të befasoheni me pamjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kur Sasa ishte zeshkane, do të befasoheni me pamjen e saj

23:30 | 05 Shkurt 2019

Roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ishte ai që e bëri edhe më të njohur aktoren Adriana Matoshi.

Ajo ishte pëlqyer qysh në fillim mirëpo, me këtë rol ajo u bë tejet e dashur për publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Sot, ‘Sasa’ feston ditëlindjen e saj të 39-të dhe në këtë ditë mori urime të shumta qysh në orët e para të kësaj dite.

E një nga urimet ishte nga një mikeshë e saj, me një foto kur Sasa kishte flokë të zeza.

Me këtë pamje ajo po duket shumë më ndryshe./ORAinfo/

Komento: