“Kur t’dek hoxhanica s’ka me t’la”, ja si ia kthen përgjigjen ndjekësit Era Istrefi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Kur t’dek hoxhanica s’ka me t’la”, ja si ia kthen përgjigjen ndjekësit Era Istrefi

13:07 | 02 Shkurt 2019

Era istrefi është ndër këngëtaret me të pëlqyera në vendin tonë. Krahas muzikës, ajo është aktive edhe në rrjetet sociale.

Në atë, Instagram, publikon imazhe dhe video të llojllojshme në të cilat merr edhe komente të ndryshme, shkruan lajmi.

Një koment të çuditshëm e pranoi së fundmi nga një ndjekës i saj. “Kur t’dek hoxhanica s’ka me t’la”, ishte komenti i ndjekësit që Era nuk përtoi fare t’ia kthej.

“M’lan hoxha”, janë fjalët e saj.

Era është duke punuar në këngë të reja me producentë të huaj dhe së shpejti publikon bashkëpunimin me Norën.

Komento: