Kush po e bën të vuaj Luana Vjollcan? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kush po e bën të vuaj Luana Vjollcan?

15:34 | 14 Shkurt 2019

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në publik është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Luana është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në instagram.

Së fundi herë ajo erdhi me disa pamje përvëluese duke bërë një transformim nga bionde në një brune joshëse.

Por, të veçantë foton e saj e bëri mbishkrimi që i kishte hedhur “Afër ty me të pas krejt ti kisha fal”.

Siç duket ajo nuk dëshiron të vuan më, e këtë e tregon përmes këtij shkrimi “Boll u ba tu vujt”. /ORAinfo/

Komento: