Ky është i ‘dashuri’ me ngjyrë i Agnesa Vuthajt

23:37 | 17 Janar 2019

Është ndër modelet me të bukura në trojet shqiptare.

Edhe pse ka vite që ajo e ka dorëzuar kurorën, mbetet e quajtur miss, kjo sepse çdo ditë duket më e bukur, shkruan Kosovarja.

Është tejet aktive në rrjetet sociale, duke mos hezituar t’i prezantojë ushqimet e ndryshme, vendet që viziton dhe shumë detaje të cilat ndjekësit i lënë pa fjalë.

Kësaj here dikush i bëri asaj një surprizë fantastike, e cila e lumturoi pa masë.

Agnesa ka realizuar edhe set fotografik me këtë rast, duke thënë se dashuria shpesh vjen me ngjyra, forma dhe madhësi të ndryshme.

E për çfarë bëhet fjalë, flasin imazhet të cilat po vazhdojnë të marrin një lum pëlqimesh dhe komentesh.

Komento: