Ky është ushqimi i shëndëtshëm i Geta Beqës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky është ushqimi i shëndëtshëm i Geta Beqës

11:14 | 05 Shkurt 2019

Geta Beqa është ndër femrat shqiptare me linjat me joshëse.

Geta është njëra nga modelet më të njohura të fitnesit në Kosovë.

Ajo ka arritur që të marr shumë çmime ndërkombëtare, duke u konsideruar si një nga femrat me format më të mira trupore.

Së fundi, Geta ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj ku ka dhënë mesazh që të jetohet shëndetshëm.

Rikujtojmë që Geta përveç përkushtimit në profesion, është edhe bashkëshorte dhe nënë e përkushtuar.

Komento: