Ky grim e ka transformuar Sellmën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky grim e ka transformuar Sellmën

14:37 | 17 Nëntor 2019

Sellma Kosumoviq është ndër grimeret më të njohur në Kosovë.

Ajo është vajza që po bën ‘mrekulli’ duke grimosur femrat e estradës sonë, shkruan ORAinfo.

Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar për të dal.

Me flokë të rregulluara bukur dhe me grim të lehtë, Sellam po duket një super femër. /ORAinfo/

Komento: