Ky grim e ka transformuar Vesa Lumën, a do ta njihni? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky grim e ka transformuar Vesa Lumën, a do ta njihni?

08:15 | 08 Janar 2019

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore.

Ajo tani, është larguar nga muzika dhe nga Kosova për t’iu përkushtuar familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë, imazhe të të cilit i shohim në fotografitë që i poston pothuajse çdo ditë Vesa.

Vesa se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet që sapo ka dal nga frizerka. E grimosur shumë, Vesa duket krejt ndryshe. /ORAinfo/

Komento: